Close
Çünür Mahallesi 102.Cadde SDÜ Doğu Yerleşkesi, Göller Bölgesi Teknokenti, No:220, Isparta/TÜRKİYE
0 246 237 00 32,0 506 111 22 77 info@sabuncuandsabuncu.com

Katran’la Gelen Sağlık Projemiz

Süleyman Yeşilyurt / Proje Koordinatörü

Süleyman Yeşilyurt / Proje Koordinatörü

Yirmibirinci yüzyılda modern yaşamın hayatımıza kattığı kolaylıklar tartışılamayacak kadar çoktur. Yaşam koşullarımızın bu yeni çağ ile birlikte değiştiği ise şüphe götürmez bir gerçektir. Bu sürecin bize yansıyan olumsuz etkilerini göz ardı etmemek gerekir. İş temposu, stres, trafik, çevre problemleri bu olumsuzluklardan bazıları olmakla beraber tüm bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ve hayatımızı en can alıcı noktada etkileyen sağlık problemleri modern yaşamı sorunları arasında en üstte yerini bulmuştur.

Natürel Yaşam’da tam bu noktada daha sağlıklı bir yaşama ulaşmanın arzusu ile yeni bir yaşan biçimi olarak bireyler tarafından kabul görmekte ve her geçen gün yeni üyeleri kendine dahil etmektedir.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Göller bölgesi Teknokent’te kurulan firmamız kimyasaldan uzak hijyen ürünleri alanında yaptığı çalışmalar ile Natürel yaşamın bir üyesi olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Natürel ve sağlıklı yaşam yolunda yönünü doğaya dönen firmamız en güzel giysimiz olan cildimizi koruyan var olan sorunları ortadan kaldıran ve içerisinde kimyasal bulunmayan hijyen ürünlerin üretmenin amacı ile üç yıllık Ar-Ge çalışmamız  sonucunda 5000 yıllık kadim bir bilgi olan çam katranı sabununu doğal bir ürün olarak tüketici ile buluşturmayı  başarmıştır.

“Katran’la Gelen Sağlık”  isimli bilimsel çalışmamız sonucunda kimyasalları kullanmadan, sabunu en güzel köpüğe ulaştırmayı başardık.

Dünyanın en iyi doğal antiseptiği olan Çam katranı ve cildi besleyen, onaran 18 çeşit bitkisel yağ ile katran sabunu kullanıcıların cilt problemlerinde çok iyi bit takviye ürün olarak geliştirdik. Cilt sorunlarında kimyasaldan uzak ve katranın Antiseptik ve Antiparaziter özelliği ile cildi zararlı dış etkenlerden koruyarak başarımızı tüketici ile buluşturduk.

Sabun düzenli kullanımlarda cilt rahatsızlıklarına sebep olan virüs , bakteri ve mantarı ciltten temizleyerek cildin hasarlı bölümünü onardığı yeni cilt rahatsızlık oluşumlarını önlediği gözlemlenmiştir. Kullanıcılardan aldığımız olumlu dönüşleri ile Teknokent firmamız yeni Ar-Ge çalışmaları ile Natürel yaşam ailesine katkı sunmaya devam etmektedir.